Forum CFO

Serdecznie witamy na praktycznym forum nowoczesnych Dyrektorów Finansowych!
Chcielibyśmy Państwu zaproponować cykl niezobowiązujących spotkań, w trakcie których zaproszeni eksperci przedstawią interesujące, praktyczne informacje związane codziennymi obowiązakami Dyrektorów Finansowych.
Dobry CFO to pragmatyk znający procesy biznesowe swojej organizacji. To ktoś, kto umiejętnie wykorzystuje nowoczesne narzędzia i mechanizmy.
Praktyczny Dyrektor Finansowy potrafi wpływać na te procesy, kształtując je w sposób dający optymalne wykorzystanie zasobów a poprzez to maksymalizując zyski organizacji.

Co kryje się za powyższymi maksymami w rzeczywistości?
Jak sprostać wymaganiom stawianym współcześnie przed osobami pełnionymi role CFO?

O tym wszystkim właśnie będziemy rozmawiać w trakcie spotkań posiłkując się przykładami i rozwiązaniami jakie zaproponują zaproszeni eksperci.
Mamy nadzieję, że Forum CFO pozwoli jego uczestnikom zawrzeć znajomości, które istotnie pozytywnie wpłyną na radość z wykonywanej przez nich pracy a także będzie to źródło inspiracji do szerszych kontaktów również poza samymi spotkaniami.
Organizatorzy niniejszego przedsięwzięcia dołożą wszelkich starań aby Forum CFO przynosiło wymierne, merytoryczne korzyści wszyskim uczestnikom.

Serdecznie zapraszamy do grona Forum CFO - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy albo za pośrednictwem formularza kontaktowego.